loading...
سایت بزرگ ادیت گیم
آخرین ارسال های انجمن
Abolfazl Lotfi Ravandi بازدید : 399 شنبه 23 شهریور 1392 نظرات (0)

وقتی اسم فوتبال به گوش شما میخورد یاد هیجان ،جذابیت و این که پرطرفدار ترین ورزش هست می افتین و این همه طرافدار فوتبال در سراسر جهان باعث میشود که پول های زیادی برای این ورزش خرج شود و شرکت ها به فکر سود در آوردند در این ورزش هستند. محبوبیت فراوان فوتبال باعث شد شرکت های ساخت گیم  هم به فکر این بیافتند چون میتوانستند هر سال با محصول خوبی که در اختیار مردم قرار میدهند پول خوبی بدست بیارند و از این رو Konami یکی از دو شرکتی است که در ساخت بازی فوتبال تلاش میکند تا از رقیب خود سبقت بگیرد و نبض بازار فروش بازی را در دست بگیرند چون میتوانند سود خوبی از این بازی به دست بیارند .

FIFA و pes دو رقیب جدی در ساخت بازی فوتبال هستند و تا سال 2008 تقریبآ pes  توپ و میدان را در دست داشت و پس از این سال دچار یکنواختی و بی هیجان بودن در گیمپلی برای بازی کننده  بود و این داستان هم تا الآن ادمه دارد ولی به طور شدید تر و رقیب خود یعنی fifa از شرکت ea sport  کاملآ برتری داشه و شکت سنگینی را به pes داده است اما با این حال باز کونامی هرسال تلاش میکند خاطراتی که از pro evolution soccer داشتیم را زنده نگه دارد و فعلآ که این گونه نشده  تا این که pes2014 معرفی شد و باید تا انتشار بازی صبر کنیم که این بازی میتواند به رقابت باز گردد یا نه !

نام: PES 2014

سازنده: PES Productions

ناشر: KONAMI

پلتفرم: PC، PS3، PS2، PSP، 3DS، X360

تاریخ انتشار: 20 سپتامبر

Pes2014eucover تکامل توپ و تور| پیش نمایش عنوان PES 2014

امسال pes برای بهتر شدن کلی تغییرات به خود دیده و مهمترین آن عوض شدن انجین بازی به fox Engine هست که خیلی از هواداران با این کار و تغیرات دیگر امید خود را به این بازی تا حدودی بدست آوردند و چون فیفا 14 امسال برای کنسول های این نسل با تغیر زیادی همراه نیست و توان بیشتر خود را برای نسل بعد گذاشته ممکن است بخشی ازهوادار های خود را از دست بدهد .

fox Engine دست سازندگان را باز کرده تا بازی کاملی بسازند و از این رو میتوانند هوش مصنوعی بازی را بالا ببرند تا دیگر با هوش مصنوعی بدی که در نسخه های قبل این بازی میدیدیم روبرو نباشیم   که این کار باعث جذابیت بخشی این بازی میشود. بازی از یک موتور دیگر برای کارهای فیزیکی در بازی استفاده میکنند که   Barycenter نام  دارد .

گرافیک بازی هم دستخوش تغییراتی شده با این که pes  از این لحاظ قبلآ و در نسخه های قبلی به خوبی کار میکرد  ولی شاید این سری گرافیک بهتر و غنی تر از نسخه قبلی ببینیم . یک چیز دیگر که pes 2014 ا لحاظ گرافیکی شاهدیم چهره بازیکنان است که بهتر شده ولی در مورد بعضی از بازیکن های معروف کم کاری شده که میتوان شاهد این قضیه در نسخه ی دمو لو رفته در psn باشیم .کونامی گفته است این نسخه از بازی شاهد گیمپلی بهتر باشیم و از گذشته درس گرفته اند پس برتری بهتری نسبت به نسخه های قبلی دارد .

 سازندگان بازی تآیید کرده اند که pes 2014 بر  6 اصل و پایه کلیدی استوار خواهد بود و در کنار موتور قدرتمند fox Engine که همگی با قابلیت های آن آشنایی داریم باید این 6 عنصر به خوبی برنامه ریزی شده باشند.

PES 2014 Introduces 20 Argentinian Licensed Teams Including Boca and Newell s Old Boys 372328 2 600x300 تکامل توپ و تور| پیش نمایش عنوان PES 2014

فناوری True ball

کار این سیستم کنترل فیزیک توپ می باشد که بالآخره pes به آن توجه کرد. نحوه کارکرد این سیستم میتوان به چگونی حرکت توپ با بازیکن و عواملی چون هیکل بازیکن از نظر ریز یا درشتی فوتبالست . با این سیتم میتواند پاس های صحیح تری بدهید و کمی حدس زدن پاس ها سخت تر میشود. این سیتم اجازه چرخش 360 را به بازیکن میدهد و باعث کنترل بهتر توپ میشود . شما دیگر مثل نسخه های قبل از نبود بازیکنان که از فضاهای خالی استفاده نمیکردند اعصابتان خورد نمیشود و میتونید با این فناوری حرکات تکنیکی ریزی انجام بدهید و این ویژگی ها به میزان توانایی بازیکن هم ربط دارد .

فناوری Motion Animation Stability system

این سیستم ارتباط زیادی با بازیکنان دارد و برخورد فیزیکی بازیکنان را به صورت واقعی تری نشان میدهد .یکی از ویژگی هایی که میتواند تآثیر زیادی برای بهتر شدن داشته باشد این سیستم است که میتواند از تماس های مکرر بازیکنان که با این تماس ها ممکن است تنه ی بدنی یا کشیدن پیراهن بازیکن اتفاق بیافتد و  نداشتن تمرکز کافی برای هدایت توپ و همچنین مصدومیت های که ایجاد میشود. در کل این سیستم به توانایی های بازیکن تآثیر دارد مثل قدرت بدنی ، قد و وزن که میتواند تا حدودی به گیمپلی بازی کمک کند

فناوری Heart

تماشاگران:چیزی که همیشه باعث بیشتر شدن هیجان فوتبال است و هوادان میتوانند با تشویق های خود مثل یک یار اذافه در بازی باشند. این فناوری هم به خاطر همین در بازی قرار دارد و بازیکنان شما با تشویق های مکرر تماشگران روحیه ی بیشتری برای ادامه دادن بازی میگیرند و شما در این سری میتوانید از میزبانی سود کافی را ببرید و نتیجه را به نفع خود تغییر دهید. حرکت بازیکنان هم بی اثر نیست و شما میتوانید به عنوان مهاجمی که پشت سر هم موقیت خراب میکند اعصاب تماشاگران را خورد کنید یا با گل هایی که میزنید ورزشگاه را مثل بمب منفجر کنید.

فناوری PES ID

این سیستمی است که در نسخه های قبل استفاده شده ولی اینبار با پیشرفتی همراه است . فناوری PES ID میتواند حرکات مخصوصی از بازیکنان مطرح دنیای فوتبال را در این بازی به همان صورت  انجام دهد و کار های دیگری از قبیل دریبل های معروف مثل سر توپ زدن،دریبل زیدانی ، یه پا دوپا ،دوطرفه و… دیگر این که هوش مصنوعی به کار رفته در این سیتم باعث میشود بازیکنان شما حرکت که میخواهید انجام بدهید را بفهمد و با این شرایط خود را در موقیت بهتری قرار بدهند

فناوری Team Play

فوتبال دارای سبک های مختلفی است و هر تیم میتواند با سبک بهتری بازی را به سود خود تمام کند و چند مورد از این سبک های بازی مثل ضد حمله که real Madrid  تبحر خاصی در آن دارد یا تیکی تاکا که در آن پاس های زیادی ردو بدل میشود که باعث حفظ توپ بیشتر هم میشود  که این سبک بازی بارسلونا است یا دفاع پر فشار که میتواند تیم مقابل را کلافه کند. سیستم پنجم pes2014  مخصوص کار تیمی است و شما با این سیستم با توجه این که اطلاعتی که در اختیار ما گذاشته اند میتوانید بیشتر از سه بازیکن را به صورت لحظه هدایت کنید و با استفاده از تجربیات خود مقبل تیم حریف ایستدگی کنید و توپ را در اختیار خود قرار بدهید و این فناوری Team Play اگر بتواند هموجوری که سازنده ها گفته اند باشد باید pes 2014  در گیمپلی بازی پیشرفت زیادی کند.

فناوری THE CORE

این بخش که بیشتر مخصوص گرافیک بازی میباشد که میتواند به کمک fox Engine از نورپردازی بهتر، زیبا شدن ورزشگاه ها و بهتر شدن چهره بازیکنان برخوردار بشود .  دیگر امکانات که میتوان نام برد به صحیح تر شدن ضربات پلانی و در آن حرکت دروازبان ،ضربه های ایستگاهی ، تکان خوردن تماشاگران،تغیر چهره بازیکنان در موقیت های مختلف مثل دویدن سریع و باز تمرکز بیشتر روی حرکت بازیکنان به ویژه دروازبان.

تیم ها و لیگ های لایسنس شده

مهم ترین خبری که میتوان در باره این موضوع اشاره کرد لیگ قهرمانان آسیا است که با قراردادی به این بازی افزوده شده و تیم های ایرانی (استقلال،سپاهان،تراکتورسازی) هم در آن هستند. مثل نسخه های گذشته لیگ قهرمانان ارپا و لیگ قهرمانان آمریکا وجود دارد.لیگ های لایسنس شده ی بازی هم عبارتنداز: انگلیس، فرانسه که به همراه موناکو است ،اسپانیا، ایتالیا،برزیل، آرژانتین،شیلی،هلند و پرتقال.

106116 600x300 تکامل توپ و تور| پیش نمایش عنوان PES 2014

در آخر باید منتظر یه نسخه ی کاملآ متفاوتی با این سری باشیم که باید ببینیم این تغیرات با موفقیت یا با شکست رو به رو میشوند و شاید اینسری رقبت نزدیکتری بین fifa و pes شکل بگیرد .در مورد بخش آنلاین بازی اطلاعات زیادی در اختیار قرار نگرفته ولی بازیسازان در این قسمت وعده ی زیبا و پر هیجان تر شدن این قسمت را داده اند و باید ببینیم که pes 2014 بخش آنلاین بازی را مثل فیفا به صورت مجانی قرار میدهد یا باید به خاطر آن پول پرداخت کرد . باید دید که pes دوباره از رقیب سنتی خود شکست میخورد یا نه؟

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic
ادیت گیم در مهر ماه 1391 شروع به کار کرد که نام آن ابتدا Pes-game بود که در خرداد 1392 به ایت گیم تغییر یافت و به یک سایت جامع اخبار و ویرایش بازی تبدیل گردید...
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  آیا Pes 2015 را بهتر از Pes 2015 میدانید ؟
  طرفدار Pes هستید یا Fifa ؟
  آیا از سایت ادیت گیم راضی هستید؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 754
 • کل نظرات : 205
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 569
 • آی پی امروز : 18
 • آی پی دیروز : 38
 • بازدید امروز : 89
 • باردید دیروز : 74
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 1,152
 • بازدید ماه : 1,945
 • بازدید سال : 33,603
 • بازدید کلی : 1,570,832
 • کدهای اختصاصی
  کسب درآمد از پاپ آپ هرمز دانلود هرمز موزیک قفس دانلود